UA-Film | Народний кінотеатр

Розклад прем'єр

Смотреть фильмы онлайн

Щотижня в украінскіхскіх кінотеатрах виходить кілька нових фільмів, і щоб допомогти вам заздалегідь визначитися з походами в кіно, ми склали для вас цей графік кінопрем'єр і постійно його оновлюємо.

Останнім часом найкращим порадником для більшості людей, в плані вибору кіно, є комерційна Афіша кіно 2018 року. Жителі як великих, так і маленьких міст можуть похвалитися наявністю міського кінозалу, в який вони навіть якщо не ходять, то знають, які фільми йдуть в них зараз (графік кінопрем'єр). І це стало головним критерієм цікавинки кінострічки - якщо йде великих екранах, то значить потрібно дивитися.

Кіноафіша 2018 дуже різноманітна і сходити на кожну картину зі списку в кінофільм не вийде напевно. Тому ми раді представити вам спеціальну категорію, в якій ви можете детально розглянути розклад кіно, а коли твір кінематографа з'явиться в інтернеті, ви відразу ж зможете його подивитися. В крайньому випадку, це допоможе вам зрозуміти, коли чекати цікавить новинку в своєму місті. Так само ви можете вибрати картини, які йшли в недалекому минулому, і відразу ж перейти на сторінку, де розташований відео програвач, щоб подивитися колишню прем'єру. До речі, ні для кого не секрет, що кінострічки частіше виходять в прокат в США раніше, ніж у нас на батьківщині. Іноді це навіть спантеличує, але ми не збираємося вводити вас в оману - дати виходу фільмів 2018 у Росії, Україні, Білорусі та інших країнах СНД підійдуть для вітчизняного глядача, так як складені заздалегідь і відсортовані від західних.

Можна згадати вельми забавну байку, коли жителі невеликого провінційного містечка думали, що фільми в кінотеатрах Києва показувалися там раніше, ніж у них в місті. Але це не так, адже різниця виходу кіно новинки на широкі екрани можлива між країнами, але ніяк не поселеннями однієї держави. І якщо для походу в кінозал потрібно зробити безліч справ, починаючи від зборів для прогулянки і закінчуючи покупкою квитків, то для перегляду стрічки онлайн досить зайти на наш сайт і вибрати необхідний розділ. А з нашої категорією, де надано розклад фільмів 2018 року, сам процес набагато простіше - вам не потрібно нишпорити в пошуках дати показу очікуваної новинки, досить відкрити сайт і подивитися, що з'явиться скоро в кіно. І навіть цей момент ми спростили до мінімуму - вам достатньо додати сторінку зі стрічкою в закладки, щоб потім її не втратити. Ми стежимо за світом кіноіндустрії, тому тут відображені найбільш очікувані фільми року. У будь-якому випадку - розчаруватися не вийде ні у кого, адже ми враховуємо побажання кожного з вас!