UA-Film | Народний кінотеатр

зарубіжні

Смотреть фильмы онлайн

Цей розділ об'єднав зарубіжні мультфільми всіх жанрів і часів. Тут можна без будь-яких обмежень дивитися онлайн улюблені як дітворою, так і дорослими веселі історії від класики мультиплікації до сьогоднішніх днів.
Важко знайти людину, яка хоча б в якийсь із періодів свого життя не дивився із захватом або захопленням захоплюючі мультиплікаційні історії про пригоду: лялькових, мальованих, пластилінових та інших героїв.
Цей особливий, чарівний і захопливий у себе світ, наповнений яскравими фарбами і дивовижними, милими і забавними персонажами нікого не залишає байдужим.
Перший герой зарубіжних мультфільмів, який володів певними особистісними якостями, побачив світло в далекому 1914 році. Їм був динозавр Герті, створений американським художником Вінзор Маккєєм. Це був колосальний труд, який зажадав створення безлічі малюнків. Але він дав значний поштовх подальшому розвитку мультиплікації, як кінематографічному жанру.
Рік за роком технології створення мультфільмів удосконалювалися і незабаром на екран стали виходити повнометражні стрічки. Першим таким фільмом став, вийшов в 1918 році «Апостол» аргентинця Крістіану.
Вже через десять років Уолт Дісней створює популярного в історії мультиплікації мальованого персонажа - Міккі Мауса, а ще через чотири роки він випускає і перший кольоровий мультфільм «Квіти і дерева».
Сьогодні багато хто з робіт того часу здаються примітивними. Але не потрібно забувати, що при тих технологіях це був дуже складний і копіткий процес.
Сучасні мультфільми разюче відрізняються від своїх прабатьків. Барвисті, складні за змістом, з неймовірно привабливими і кмітливими героями, створені з використанням складних технологій, звичайно, їх якість набагато вище, тих, що випускалися сто років тому. І дивитися в хорошій якості нові зарубіжні мультфільми доставляє чимале задоволення.
Але, тим не менш поруч з такими чудовими сучасними мультфільмами, як: «Шрек», «Рататуй», "Льодовиковий період", «ВАЛЛ - І», ніколи не померкне краса і не зменшиться популярність таких шедеврів минулих років, як "Білосніжка і сім гномів", "Спляча красуня", "Красуня і чудовисько", і багатьох інших прекрасних робіт зарубіжних режисерів минулого століття.

ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ЗАРУБІЖНІ МУЛЬТФІЛЬМИ - ДОСТУПНО І ЗРУЧНО
 
На нашому кіносайте зібрана величезна колекція мультиплікаційних фільмів, створених працями зарубіжних режисерів. Тепер дивитися зарубіжні мультфільми онлайн не складає особливих труднощів. Адже всі вони розкладені акуратно по своїх місцях і тільки чекають вашого бажання їх подивитися.
Заходьте на наш сайт, вибирайте будь-який з наявних тут зарубіжних мультфільмів і починайте перегляд. Поспішайте. Наша і без того велика колекція постійно поповнюється новими екземплярами і потрібно частіше заглядати в неї, щоб встигнути переглянути хоча б деяку їх частину. Будьте з нами і приємні вечори в суспільстві з улюбленими героями вам гарантовані! улюбленими героями вам гарантовані!