UA-Film | Народний кінотеатр

жахи

Смотреть фильмы онлайн

Хочеться відчути прискорене биття серця і перевірити міцність своїх нервів? Тоді цей розділ - саме те що вам потрібно. На його сторінках зібрано найкращі зразки моторошних фільмів, що відносяться до жанру жахи, спогади про перегляд яких ще довго будуть спливати в вашому розумі, змушуючи прислухатися до кожного сторонньому звуку і викликаючи неминуще бажання перевірити надійність замків на вхідних дверях.

Саме такі відчуття, а можливо й набагато сильніші, ви отримаєте після їх перегляду. На сторінках цієї рубриці ви можете дивитися онлайн найстрашніші історії від класичних фільмів жахів до найсвіжіших новинок страшного кіно.

Жанр «фільми жахів» - покликаний втягувати глядача в стан тривожної невизначеності, викликати у нього почуття страху від напруженого очікування чогось немислимо моторошного.

Характерним для картин цього напряму кіномистецтва є породжує страх сюжет з моторошними поворотами подій. Оживаючі на екрані зловісні образи, гнітюча атмосфера цілковитої безвиході. Що тут скажеш, дивитися фільми жахів он-лайн заняття далеко не для людей зі слабкими нервами.

Проте цей жанр був і залишається одним з найпопулярніших у різних вікових категорій. Підвищений інтерес до такого роду фільмів, по більшій мірі, пояснюється бажанням здригнутися, отримавши пристойний заряд адреналіну.

Залежно від спрямованості сюжету, фільми жахи можуть ставитися до різних піджанрам:
• слешер - з жорстоким маніяком-вбивцею, переслідують групу підлітків;
• про перевертнів - з кровожерливими монстрами, що змінюють людську сутність на вовчу;
• про вампірів - з безсмертними вовкулаками, упирями та іншими кровососами, котрі відчувають незмінно потреба в людській крові;
• про зомбі - з повсталими з могил мерцями;
• про людожерів - з канібалами, які не проти поласувати людський плоттю;
• комедії (чорні) - з комічністю персонажів і зазвичай страшних сюжетів;
• готика - з усілякими містичними проявами потойбічних сил.

Напевно, мало хто не погодиться, що дивитися фільми жахів в хорошій якості, примостившись на м'якому дивані і зустріти в темному провулку реального маніяка, речі абсолютно протилежні. Адже під час жахливих подій, що відбуваються на екрані, безпеки глядача ніщо не загрожує, чого не скажеш про другий ситуації.

На нашому кіносайте зібрані кращі зразки фільмів жанру жахи, колекція яких постійно поповнюється новітніми прокатними екземплярами. Залишайтеся з нами і ви завжди будете мати можливість безкоштовно дивитися в нашому кінозалі кращі фільми жахи. Буде страшно. Але не забувайте - ми вас попереджали .