UA-Film | Народний кінотеатр

мюзікл

Смотреть фильмы онлайн

Мюзикл - це, воістину, чудове поєднання кількох стилів і жанрів. Фільм цього жанру зібрав найкраще з сценічних оперет і мюзиклів, які вийшли за межі театрів і виявилися доступні більш широкої аудиторії.

Ще кілька десятиліть тому вважалося неможливим поєднувати хореографію, пісні, театральне мистецтво і драматичний сюжет в одній кінострічці. Здавалося, що це приречена на провал ідея, але час показав, що фільми мюзикли припали до душі величезній кількості глядачів, на нашому сайті їх можна дивитися в хорошій якості. Вони заворожують шикарними костюмами героїв, їх умінням рухатися і грати, цікавий і сюжет, який в більшості своїй, закінчується щасливим фіналом.

Мюзикл не перестає розвиватися, що не може не радувати. В цей жанр все більше вносять сучасного мистецтва і музики, які прагнуть створити досконалі образи. Глядач може насолодитися чудовими постановками іменитих хореографів, які супроводжуються знайомої мелодією. Це викликає бурю емоцій і заряджає позитивом.

Жанр не обмежений якимись рамками, тому кожен з режисерів може вкласти щось своє, дати волю експериментам над картиною. Часто такі картини не несуть насильства, всі суперечки вирішуються мирним шляхом, а ось дух суперництва майже завжди присутня.

Режисери часто беруть за основу вже перевірений часом сюжет, який став вже класикою, щоб напевно знати про успіх. Зараз колекція подібних фільмів складається в основному з тих, які зняті в 50-60 роках минулого століття, саме на цей час припав розквіт жанру. Але і сучасні кінострічки не залишаються без уваги.

У нашому кінотеатрі зібрана велика колекція класичних і сучасних мюзиклів і саме тому їх краще дивитися онлайн і в хорошій якості.