UA-Film | Народний кінотеатр

кримінал

Смотреть фильмы онлайн

Кримінальні фільми - це особлива категорія кінострічок, помітно виділяється серед інших жанрів. За своєю суттю, це напрямок фільмів досить тісно переплітається з детективами, бойовиками і тріллерами. Головними героями є представники злочинного світу, їхні жертви і служителі закону, що протистоять кримінальному середовищі.

Фільмів цього жанру властиво достаток кримінальних розборок, кривавих баталій між різними злочинними угрупованнями, вони насичені жорстокістю і протизаконними діями з усім властивим цим подіям драматизмом, що тримає глядача в постійній напрузі. Крім усього, це завжди видовищно і тому притягує велику кількість людей.

Так уже склалося, що жорстока романтика кримінального світу завжди приваблювала глядача. Захоплюючі гостросюжетні історії, карколомні погоні, непередбачувані, часто оглушливі сцени з життя поганих хлопців - все це натягує до межі нерви шанувальників жанру і змушує їх серця битися в шаленому ритмі.

Власне це і виділяє кримінальний жанр з інших напрямків кіномистецтва, а наш портал дає можливість його шанувальникам дивитися кримінальні фільми онлайн у відмінній якості і на будь-який смак.

Серед яскравих представників російських кримінальних фільмів, відомих кожному шанувальнику жанру, наприклад, такі динамічні стрічки про події «лихих 90-х»:
• «Бумер» - режисера Петра Буслова про життя, де немає законів, немає правил, немає жалю;
• «Брат» - дітище талановитого Олексія Балабанова з чудово виконав головну роль Сергієм Бодровим мл .;
• «Жмурки» - комедійно-кримінальний фільм про пригоди невдачливих бандитів, «шісток», які перебувають на службі у великого авторитету Сергія Михайловича.

Зарубіжний кінематограф в цьому жанрі представлений величезним числом відмінних фільмів, в числі яких такі шедеври, як:
• «Хрещений батько» - знаменита трилогія неперевершеного Френсіса Форда Копполи про життя і кривавих діяннях мафіозної сім'ї Корлеоне;
• «Таксист» - геніального Мартіна Скорсезе з неповторним Робертом де Ніро в головній ролі;
• «Законослухняний громадянин» - кримінальний трилер з Джерардом Батлером в ролі повсталого проти «системи», що переступив закон месника.
 
І це лише мізерна частина чудових фільмів кримінальної тематики, які можна дивитися в хорошій якості в нашому онлайн-кінотеатрі. Наш портал створений спеціально для того, щоб ви могли дивитися онлайн фільми, не втрачаючи дорогоцінного часу на їх завантаження. У нас створена величезна фільмотека, що характеризується високою якістю картинки і чудовим звуком. Важливим є те, що користуватися сервісом ви можете в будь-який, найбільш відповідний час і, при цьому без будь-яких фінансових витрат.