UA-Film | Народний кінотеатр

комедія

Смотреть фильмы онлайн

Витоки комедійного жанру беруть свій початок далеко в глибині століть. З появою кінематографа комедія стала одним з найпопулярніших кіножанрів.

Це не дивно, адже в суєті повсякденного життя, серед її труднощів і турбот, так хочеться чогось радісного, веселого, забавного, що дозволяє хоча б на якийсь час забути про насущні проблеми, що дає можливість розслабитися і просто посміхнутися. Таким джерелом життєвої енергії, що стимулює і піднімає настрій власне і є комедія.
Наш кінотеатр дарує чудову можливість дивитися комедійні фільми онлайн і оцінити майстерність їх авторів і виконавців.

Сміх - ДЕЛО СЕРЙОЗНЕ!
 
До комедійним прийнято відносити такі жанри: водевіль; інтермедія; фарс; оперета; скетч; пародія.
До того ж розрізняють: комедію ситуацій, де джерелом сміху є певні ситуації або обставини; комедію звичаїв, де на сміх виставляються будь-які вади, гіпертрофовані риси характеру або потворні пристрасті.
 
Сьогодні комедією є більшість фільмів, в основі яких закладено комізм положень, в які потрапляють їхні герої.
За час існування кінематографа багато відомих і не дуже знайомі глядачеві сценаристи і режисери зверталися до цього жанру. Ними поставлено і знято чимала кількість кінострічок комедійної тематики.

Але по-справжньому видатних кінострічок в дійсності не так вже й багато. Адже те, що здається, на перший погляд, таким простим, насправді є дуже складним. Не кожному дано майстерність професійно смішити людей. Лише талановитим режисерам і виконавцям під силу викликати щиру посмішку у глядача протягом усього дії фільму.