UA-Film | Народний кінотеатр

фентезі

Смотреть фильмы онлайн

Кіножанр фентезі, представлений в цьому розділі, по суті є різновидом фантастики. За основу фентезійних кінострічок взяті міфологічні та казкові мотиви.

Дія таких фільмів відбувається у вигаданому світі, населеному незвичайними істотами, з відбуваються в ньому надприродними явищами. Фентезі дивитися онлайн люблять глядачі всіх поколінь. Дітям в цих фільмах подобаються нехитрі барвисті сюжети з різними незвичайними персонажами, більшість з яких може говорити людською мовою. Дорослим, крім усього, вони дають можливість піти від одноманітності дійсності і повернутися в дитинство. А головне - у фільмів цього жанру не буває поганого кінця. Зло завжди виявляється покараним, а добро - торжествує перемогу.

Незважаючи на приналежність фентезі до фантастики, цей жанр має багато, властивих лише йому, особливостей. На відміну від науково-фантастичних творів, у фільмах жанру фентезі ви не знайдете наукових пояснень тих чи інших явищ, що відбуваються у вигаданому світі. Так часто ніхто вам і не скаже де знаходиться цей самий нереальний світ: під вашим вікном або в паралельному всесвіті. А може він загубився на інший, невідомої планеті. Але швидше за все, він розташований десь за тридев'ятому земля. Мабуть. А може бути і немає.

Фентезійні фільми почасти можна порівняти з історико-пригодницькими романами, дії яких відбуваються за часів Середньовіччя, з тією різницею, що в замках і палацах, крім принців і прекрасних принцес, живуть різні нереальні істоти: чаклуни, відьми, гноми, ельфи, привиди, велетні - інші не менш колоритні персонажі.
 
У навколишніх лісах бродять кровожерливі тролі, а в небі парять вогнедишні дракони. Багато фільмів цього напрямку зняті за мотивами літературних творів і коміксів або є їх екранізацією. Але так чи інакше, дивитися фільми фентезі он-лайн надзвичайно цікаво і захоплююче.

На нашому веб-порталі зібрана велика колекція чарівних фільмів в цьому захоплюючому жанрі. Такі кінострічки потрібно обов'язково дивитися в хорошій якості, щоб отримати повну чашу задоволення від барвистості картинки, найскладніших візуальних ефектів і трюків, які супроводжують дію і підсилюють враження від того, що відбувається на екрані. І тому ми постаралися зібрати на цьому сайті кращі за якістю зображення і звуку екземпляри кінофільмів улюбленого всіма поколіннями жанру. Ласкаво просимо в чарівний світ фентезі!