UA-Film | Народний кінотеатр

фантастика

Смотреть фильмы онлайн

Шанувальників у жанру кінофантастики неймовірно багато. І це зрозуміло. Адже багатьом коли-небудь в мріях доводилося бачити абсолютно інший, не схожу зі звичним земним, світ.

Чорні діри. Мчаться крізь них космічні кораблі з відважними астронавтами на борту. Небачені інопланетні форми, незвідані, повні небезпек планети, які нічим не відрізняються від людини роботи, безмежні можливості найдосконаліших нанотехнологій, що живуть пліч-о-пліч позаземні раси і зелені чоловічки, що спостерігають за нами з паралельних світів.

Це і багато іншого уявне і неможливе в даний час підносять глядачам кінострічки, жанр яких - фантастика. Дивитися онлайн такі фільми, особливо напхані всілякими спецефектами - непередаване задоволення.

Розвиток фантастики в кіноіндустрії проходило в кілька етапів. Спочатку створення фантастичного фільму обов'язково передувало написання його книжкового прообразу, сюжет якого сценаристи переносили на екран.

Поступово, з кожним днем ​​все більш досконалі, можливості комп'ютерної графіки дозволили їм самостійно розробляти фантастичні сюжети, за основу яких досить часто бралися історії звичайних коміксів. Яскраві ефекти візуалізації дозволяли отримувати з них захоплюючі фантастичні кінематографічних творів.

Не слід думати, що жанр кінофантастики є однорідним, оскільки існують певні відмінності в напрямках його складових. У широкому сенсі до кінофантастиці можна віднести:

• наукову фантастику - з припущеннями і домислами в різних областях науки в основі і дією, зазвичай відбувається в майбутньому;
• фентезі - герої якого живуть в якомусь гіпотетичному світі;
• жахи - зі страшними, непідвладними розуму подіями;
• фантасмагорія - з її нагромадженням химерних видінь і фантазій.
 
Всі ці напрямки засновані на вигаданих, нереальних подіях. Але все ж жанром фантастичного кіно прийнято вважати саме наукову фантастику.

На нашому сайті зібрані найкращі представники жанру кіно фантастика, які можна дивитися в хорошій якості, не напружуючи себе трудомістким пошуком цікавить фільму. Все це вже є у нас. Потрібно лише сісти перед монітором, вибрати бажаний фільм і почати перегляд.

Звичайно, ніхто не може передбачити, що реально станеться через якийсь час. Але дивитися фантастичні фільми онлайн сьогодні, розмірковуючи над неймовірними подіями, що відбуваються в майбутньому, може кожен відвідувач цього сайту, завдяки спеціально підготовленої і регулярно поповнюється новинками колекції.

Приємного перегляду!