UA-Film | Народний кінотеатр

драма

Смотреть фильмы онлайн

Любіть серйозне кіно? Хочеться з головою поринути у всілякі складні для життєві ситуації і пошукати з них вихід разом з героями фільму, відчувши на собі їх переживання і вантаж проблем? Тоді цей розділ для вас.

Тут ви зможете дивитися онлайн улюблені фільми жанру «драма» і спостерігати за різними складними ситуаціями, в яких раз у раз виявляються головні герої, за їх непростими відносинами з суспільством, а часом і з самими собою, відчуваючи нерозв'язані внутрішні конфлікти і суперечності.

Основною відмінною рисою фільмів жанру «драма» є демонстрація особистості в її відносинах з суспільством. Тут і всілякі конфліктні ситуації, в які потрапляють головні герої і складності їх морального становлення. Але на відміну від трагедії конфлікти носять менш напружений характер, а проблеми, врешті-решт, все ж можуть мати позитивне рішення.

У кінематографії драму прийнято поділяти на кілька піджанрів, серед яких основні: психологічна; історична; сімейна; кримінальна; підліткова.

Фільми, які стосуються будь-якого з цих піджанрів є досить складними за своїм змістом. Вони побудовані на психологічному сприйнятті особистості і викликаються асоціаціях.

Дивитися фільми драма онлайн можна порівняти з наглядом за чиєюсь, досить непростий, життям, запущеної з неймовірним прискоренням, де на зміну одній важкій ситуації приходить інша часто ще більш складна, але, після ряду проб і помилок, все ж дозволена проблема.

На нашому сайті підібрані драматичні фільми різної спрямованості. Будь-який з них ви можете дивитися в хорошій якості, з головою занурюючись в пучину переживань і конфліктів, намагаючись разом з головними героями знайти оптимальний вихід з ситуації, що склалася.

Наша колекція не обмежується зібраним матеріалом і постійно поповнюється новітніми, недавно вийшли в прокат, екземплярами.

Дивіться онлайн найкращі фільми від знаменитих вітчизняних і зарубіжних режисерів, але не забувайте і про молоді таланти, чиї роботи поки що не мають достатньої популярності. Адже вони можуть виявитися не гірше творів прославлених майстрів і в майбутньому займуть гідні місця серед найвидатніших творінь світового кінематографа.

А головне пам'ятайте, двері нашого кінозалу завжди відкриті для вас! Приємного перегляду!