UA-Film | Народний кінотеатр
» » документальний

документальний

Смотреть фильмы онлайн

Документальні фільми відносяться до жанру неігрового кіно. В основу сюжету таких творів покладено реальні події та особи. Свій початок цей вид кіномистецтва бере з моменту виникнення кінематографу. Документальні зйомки були першими його творами.

Темами для документального кіно зазвичай стають всілякі цікаві факти, події, явища, гіпотези і відкриття. Досить часто в таких стрічках мова йде про знамениті особистості, групах і спільнотах людей. Разом з режисерами документальних кінострічок глядач зможе відправитися в різні куточки земної кулі і, навіть певною мірою, за його межі. У цих фільмах можна дізнатися не тільки про різні народи світу і їх побут, але також і про кухню, яку вони вважають за краще.

У кіно документального напрямки глядач може спостерігати не тільки за життям представників рослинного і тваринного світу, що населяє нашу планету, а й опуститися з дослідниками в самі глибини світового океану, щоб відкрити для себе реальний підводний світ з його таємничими мешканцями.
І це далеко не все теми, до яких звертається кінодокументалістика. Більш докладно про всі області, які вона зачіпає можна дізнатися якщо дивитися онлайн твори документального кінематографа, зібрані на нашому сайті.

Від задуму режисера і його бачення проблеми залежить піджанр документального кіно в якому воно буде реалізовуватися.
біографічний - розповідає про долі і епізоди життя відомих особистостей;

• кінохроніка - оперативний репортаж про значущі, на момент зйомки, події та факти;
• бесіда, інтерв'ю - підрозділи публіцистичного стилю, які полягають в спілкуванні з одним або декількома особами, в разі бесіди ніколи не переходить в конфронтацію і передбачає, при необхідності, використання додатково фото- або відеоматеріалів;
• видовий - відтворює географічні або краєзнавчі особливості того чи іншого куточка нашої планети, розповідає про життя і діяльності людей, що населяють її;
• дослідження - матеріали про вивчення, аналізі певного явища або предмета;
• науково-популярний - розповідає про ті чи інші областях знань, досягнення науки і людини (в тому числі мистецтві та спорті), природних явищах природи та інших;
• науково-фантастичний - показує можливі небезпеки наукового прогресу, змушує задуматися про майбутнє людства;
• огляд - висвітлює хід певних подій з використанням аналітичного коментаря.

І це далеко не повний перелік різновидів жанру «документальне кіно».

На нашому порталі, створеному спеціально для того, щоб ви могли дивитися фільми онлайн, включаючи і документальні, глядачеві не доведеться витрачати свій безцінний час на їх скачування.
Наявна у нас величезна фільмотека, здатна задовольнити самі вибагливі запити і смаки, характеризується високою якістю картинки і звуку. Адже погодьтеся, дивитися документальні фільми в хорошій якості приємно подвійно.
Вельми важливим також є і той факт, що користуватися послугами нашого сервісу можна в будь-який зручний для вас, час і при цьому абсолютно безкоштовно.
Ласкаво просимо в наш кінозал і приємного вам перегляду!