UA-Film | Народний кінотеатр

бойовики

Смотреть фильмы онлайн

Бойовики - це не тільки суцільна стрілянина і м'ясорубка, це ще й ліричні відступи, філософський підтекст і любовні лінії в сюжеті. Не чужі цього жанру тонкий гумор і навіть сатира. На нашому кіносайте ви можете дивитися бойовики в хорошій якості. Їх цільова аудиторія - чоловіки і хлопчики-підлітки, але гостросюжетні картини з приголомшливими сценами сутичок не залишать байдужими справжніх цінителів кіно незалежно від віку і статі.

ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН - ЦІКАВО І ЗРУЧНО
 
Хороші бойовики - це заслуга не тільки культових режисерів, а й талановитих акторів, які здатні зробити картину справжньою легендою. Цілі покоління кіноманів виросли на фільмах за участю таких кумирів, як: Брюс Вілліс, Джеккі Чан, Сильвестр Сталлоне, Чак Норріс, Брюс Лі.

Основне амплуа акторів також знайоме любителям даного жанру. Герої бойовиків - відважні бійці, що зберігають внутрішню свободу і незалежність, бунтарі, які кидають виклик суспільству. Вони не кидають слів на вітер і в будь-який момент готові довести свої переконання справами.

ОСОБЛИВОСТІ ЖАНРУ
 
Пріоритетною для екшен-фільмів є тема насильства - бійки, перестрілки, вбивства. Бойовики насичують спецефектами і каскадерскими трюками. Зазвичай сюжет таких фільмів не складний. Головний герой приречений зустрітися зі злом, заглянути йому прямо в очі. Найвідвертіші прояви несправедливості - вбивство, викрадення, тероризм, корупція - ось перешкоди на героїчний шлях персонажа.

Оскільки не перебувати іншого виходу, головний герой змушений вдатися до насильства, але це насильство - на благо. В кінці картини він перемагає негідників - вони арештовані, вбиті або вигнані подалі.

Якщо ви сьогодні вирішили дивитися фільми онлайн, рекомендуємо звернути увагу на жанр бойовика, адже він має не тільки пригодницький, але і повчальний характер.