UA-Film | Народний кінотеатр
» » » Готель «Купідон»

🎬 Готель «Купідон» ✨Отель «Купидон»

Готель «Купідон» HD 1080 всі серії
  • Рік, країна: 2019, Україна
  • Жанр: мелодрама
  • Режисер: Сергій Кравець
  • Актори: Галина Безрук, Дар'я Волга, Олексій Нагрудний, Володимир Ліліцкій, Сергій Фролов
  • Прем'єра: 📅 02.03.2019 (в Україні)
  • Оцінка IMDb: Готель «Купідон» on IMDb

✍️ Опис фільму

Уявіть, що ваше життя ідеальне. Як професійно відретушовані фото. Ви - улюблена дружина і мама, у вас затишний будинок, велика родина і навіть успішний бізнес - сімейний готель в горах зимового курорту. Ваші близькі душі обожнюють вас, а ви довіряєте їм, як собі, і здається, так буде завжди.

Але в один день все похитнеться. В цей стабільний, збудований по цеглинці світ увірветься людина з минулого. Перетрусить брудну білизну і переверне все з ніг на голову. У кожній шафі знайомого до останньої замкової щілини готелю знайдуться незручні таємниці. Чоловік зрадить, син назве мамою іншу жінку, бізнес виявиться мильною бульбашкою, а рідні - лицемірами і брехунами. Хто взагалі всі ці близькі чужі вам люди? Хіба ті, за кого себе видають?

А потім, коли, трапиться все найгірше, на вас вкажуть пальцем і назвуть вбивцею. І тоді життя впаде остаточно, складеться картковим будиночком. Ще вчора у вас було все, а тепер немає нічого: ні сім'ї, ні будинку, ні готелю, ні вас самої...

Головна героїня фільму Катя живе таким ідеальним життям. Все в ньому красиво, все натерто до блиску і розставлено по поличках. Поруч коханий чоловік, маленький син і сімейний готель, по котрому Катя ходить господинею. Але одного разу вночі в готелі з'явиться жінка. Вона назве законною господинею себе. А Катіне життя виявиться лише ілюзією, красивою картинкою, за фасадом якої немає нічого справжнього. І найближчі раптом стануть чужими людьми.

Чи вистачить Каті мужності пережити це і зібратися з силами? Відокремити зерна від плевел? Зрозуміти, хто чесний, а хто бреше вже довгі роки? Прийняти правильні рішення і повернути собі те, що дійсно цінно?
Дивитися онлайн "Готель «Купідон»" в хорошому HD якості

Відгуки про фільм

Підтвердіть, що Ви не робот:*