UA-Film | Народний кінотеатр
» » Холостяк 9 сезон

🎬 Холостяк 9 сезон

Холостяк 9 сезон всі випуски
  • Рік, країна: 2019, Україна
  • Жанр: Реаліті-шоу
  • Прем'єра: 📅 08.03.2019 (в Україні)
  • Оцінка IMDb: Холостяк 9 сезон on IMDb

✍️ Опис фільму

9 сезон самого романтичного реаліті в Україні виходить на телеекрани в Міжнародний жіночий день - 8 березня 2019 року. Головним героєм став відомий телеведучий і головний редактор журналу «XXL» Микита Добринін.

Традиційно щовесни на телеканалі СТБ стартує найромантичніший проект «Холостяк». 9 сезон віщує нові знайомства та незабутні побачення. Цього року глядач зміг взяти участь у виборі головного героя. Ним став успішний молодий телеведучий Микита Добринін. Чоловік давно досяг успіху в кар'єрі, проте серце його досі вільно.

Публічний і всім відомий Холостяк здивує організацією романтичних побачень, а також безліччю подорожей по найкрасивіших місцях світу. Три місяці учасниці будуть боротися за увагу головного героя і намагатися його здивувати. Провідним самого романтичного проекту традиційно стане Григорій Решетник, а ведучою ток-шоу «Як вийти заміж» - Роза Аль-Намрі.

Що чекає глядача в новому сезоні? На що будуть готові піти дівчата заради уваги Микити Добриніна? І чи вдасться головному герою зустріти свою любов в рамках романтичного реаліті? Не пропустіть, адже новий Холостяк точно нікого не залишить байдужим.
Дивитися онлайн "Холостяк 9 сезон" в хорошому HD якості

Відгуки про фільм

Підтвердіть, що Ви не робот:*